Plac na ponikva
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2022 19:42

Пробиштип

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam plac na Ponikva. Ponudete mi !

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078286618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам