1 / 6
Torba , transporter za kuce za vo kola
2.000 МКД
23.09.2022 08:10

Куманово / Куманово

Info samo na ovoj broj :
078305130
078305130
078305130

Luksuzna Torba. transporter za kuce ili drug milenik koja se pricvrstuva na predno ili zadno sediste vo kola, se sobira i spakuva.kako papka..
prakjam po kargo.

Info samo na ovoj broj :
078305130
078305130
078305130

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
072000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам