1 / 7
ZELEN LASER TOCKA
700 МКД
13.06.2022 12:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov zelen laser so golem domet, baterija na polnenje, klucevi za bezbednost
Tel. 075 248 405

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам