1 / 2
Gumi 285 45 19 letni 2kom run flat
100 €
01.08.2022 23:25

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

285

Висина:

45

Дијаметар:

19

285 45 19 GOOD YEAR
LETNI 2 KOM
RUN FLAT

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам