1 / 8
Jeep Compass Limited Edition! 6600€
6.600 €
28.01.2022 13:00

Пробиштип

Марка:

Jeep

Модел:

Compass

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Сервисна опрема:
Електрично прилагодување на седиштата
Кожени седишта
Греење на седишта
Контрола на стабилност
Контрола на патување-Темпомат
Контрола за потклизување
Автоматска климатизација
Сензори за заден паркинг
Сензори за преден паркинг
Електронски прозорци
Панорама покрив
Функционално современо радио

За подетални информации јавете се на 072204256 -Димче

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
071226566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам