1 / 3
Puska 12ka Zastava SUPER CENA !!! ITNO !!!
123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2022 18:52

Пробиштип

Super cena
Puska 12ka
Super zacuvana
So puskata sleduva komplet optima za polnenje na patroni

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072246352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам