1 / 10
BMW 5 G30 520 D 190 KS 2018
29.900 €
25.09.2022 18:52

Аеродром / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Registrirano do 12 2022, full service, 155000 km, vo perfektna sostojba,novo. Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070289251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам