1 / 2
Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka
7.110 €
16.05.2022 13:11

Македонски Брод

Квадратура:

22 m²

Број на соби:

1

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list naselba breznicka struja ima instalirano vo cela kuka no nema prikluceno od evn posto sum nemal potreba voda ima cevki do kukata no nema prikluceno

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075200047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам