1 / 1
Pelet Peleti Пелет Пелети
285 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
02.05.2022 10:27

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

РОЈАЛ пелет

Состав : 100% буково дрво, без кора и адитиви
Енергетска моќ : >5.3 kWh/kg
Влажност : <6.5%
Пепелност : <0,6%
Земја на потекло : Србија
Стандард : Исполнува ENplus A1
Пакување : Вреќа 15кг

Цена : 285 денари

Контакт :
Телефони :
070 276 693
02 2777 230
Меил:
info@pelet.mk

Продавница :
ул. Борис Трајковски бр. 89
Индустриска зона Пинтија, Скопје

Работно време :
Понеделник - петок 09:30 - 16:30
Сабота 09:30 - 14:30

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од: Претпријатие

PREMIUM ENERGY
Борис Трајковски 89
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

Pelet Peleti Пелет Пелети

285 МКД

Briket Briketi Брикет Брикети

210 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам