1 / 6
MERCEDES ML GL R GLK 255 50 19
500 €
03.07.2022 21:27

Тетово / Тетово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

8.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

255

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

19

5x112 8.5j et59 AMG
MERCEDES ML GL R GLK

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам