1 / 6
315 25 23
800 €
03.05.2022 03:01

Тетово / Тетово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

23

Ширина на бандаж:

11J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

315

Висина на гума:

25

Дијаметар на гума:

23

5x120 11J ET 40 BMW X5 X6 RANGE ROVER

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам