1 / 3
275 45 21
200 €
17.05.2022 10:58

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

275

Висина:

45

Дијаметар:

21

275 45 21 pireli 2kom

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам