1 / 5
Apple Macbook Pro 13" Retina, Intel Core i5, Ram 8GB DDR3
450 €
Цената е фиксна
31.07.2022 18:32

Куманово / Куманово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Се продава MacBook Pro A1502 Early 2015, како нов, екстра сочуван. Доаѓа со оригинален полнач.
Поседува 8гб рам, intel Core i5 процесор, 13" ретина екран, Catalina може да се инсталира Big Sur ili Windows 10 оперативен so ссд 128гб.

!!! НОВА БАТЕРИЈА !!!
Даваме и гаранција!

ОРИГИНАЛЕН ПОЛНАЧ !!!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Hiper Digital
Ilindenska 5a
Потврден огласувач
078728282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам