1 / 8
Аголна гарнитура
25.000 МКД
05.02.2022 21:22

Пробиштип

Аголна гарнитура со лев агол 270×200 см (ви- 40 ) (дл- 60 )и табуретка 80×60 .
Купена од Канапе мебел.
Изработена од најквалитетна еко кожа и три декоративни перници

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
072276707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам