1 / 5
Velosiped
5.500 МКД
26.05.2022 08:45

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Ispraven oprema shimano,donesen od germany.
Zacuvan...moze zamena za mob.telefon.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marto
Потврден огласувач
078351750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам