1 / 6
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 812m2 NA EKSTRA LOKACIJA
По Договор
13.06.2022 14:46

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

812 m²

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR
PO MOZNOST ZA UREDUVANJE PO VASA ZELBA ZA SEKAKOV VID NA BIZNIS.
RABOTNIOT PROSTOR MOZE DA SE PODELI I NA DVA DELA (PO 400m2)
PROSTOROT E NA PRVI KAT I E VO POVOLNA LOKACIJA ZA SEKAKOV VID NA RABOTA.

ZA POVEKJE INFORMACII:
JASMIN 074 220 000

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Bari
Потврден огласувач
074220002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам