1 / 1
Niva vo Bedinje
По Договор
01.07.2022 17:28

Куманово / Куманово

Квадратура:

1939 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so povrsina od 1939m2 vo mesto vikano Reka vo Bedinje blisku do reka Lipkovka,vednas do glaven pat.
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
075425463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам