купувам стан со 4 соби во Аеродром
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.01.2022 14:22

Аеродром / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Купувам четворособен стан со површина од 80 до 100 м2 во Аеродром

Далибор
077705754

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Dalibor Stojevski
Потврден огласувач
38977705754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам