1 / 1
RIG 7X Sapphire RX5700 XT 8GB ,380-390MH/s
7.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 13:57

Гази Баба / Скопје

Moze plakanje i vo crypto

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

gorjan
Потврден огласувач
075430730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам