1 / 1
Grealka na plin polovna
800 МКД
03.01.2022 17:21

Струга / Струга

Crealkata e polovna mnogu malku rabotena moze samo grealkata 800 den, moze i so bocata 1400 den

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Polovni delovi za tomos

1 МКД

Karburator karburatori razni

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам