1 / 12
Vikendica vo Vojnik so Hala na asfalt
89.000 €
03.07.2022 12:10

Куманово / Куманово

Квадратура:

300 m²

Број на соби:

5

Греење:

Централно

Наместена:

Да

Se prodava vikendica zaedno so Hala za rabota i 3000 m2 dvor vo vojnik na asfalt na pat za Bugarija
Hala golemina 219 m2
Vikendica 97m2 komplet napravena 2020 godina nova
Busotini za voda so celokupna instalacija
Vikendicata poseduva greenje na peleti
Asfalten pat do samiot vlez info na :077876415

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077456440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам