1 / 12
Germanski ovcari
1 €
Денес 10:00

Радовиш / Радовиш

Odgleduvacnica za Germanski Ovcari "Team RossoFurioso"vi go prestavuva najnovoto leglo Od Kompletni Roditeli
Tatko V1 Zorro De LA Madonina HD Normal ED Normal DNA BH IGP1 KKL
Majka V3 Andi vom Aurelisbrandt
HD Normal ED Normal DNA IGP1 KKl Lbz
Rodeni 24.04.2022
Slobodni
1 Masko 1 Zenka

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

ANGEL
Потврден огласувач
075236000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам