1 / 5
NOVO RIBARSKO STOLCE
700 МКД
25.08.2022 11:37

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVO RIBARSKO STOLCE IZRABOTENO OD CORDURA MATERIJAL
TEL 075 248 405
TEL 075 248 405

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Lampa
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам