1 / 3
Kawasaki Zx10r 2010
7.000 €
Цената е фиксна
26.06.2022 09:21

Куманово / Куманово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

Zx10r

Километри:

35000

Zx10r 2010
Spremen za sezona
Ulje motul 300v 10-40
K N filter za vozduh

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sashe
Потврден огласувач
071234890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам