1 / 9
Eftino-nova mix. super moznosti !!!!!!!!
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.08.2022 08:46

Велес / Велес

Prodavam dve mixeti , 1.-- mixeta suva so efekti ,BEHRINGER - UB 1622 FX - PRO ,kupena i ne ja koristam , zatoa ja prodavam , so mnogu moznosti zacuvana vo najlonot potpolno kako nova , baram 11000 den. mozen dogovor, 2.-- mixeta BEHRINGER HENYX - 1204 , suva mixeta , so dobri moznosti , malku koristena vo odlicna sostojba , so fantom, mutiranje i dr. baram 5000 den. mozen e dogovor posebno , za se ima dogovor , pozdrav .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
070216641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам