1 / 12
ПРЕВОЗ/ТРАНСПОРТ/СЕЛИДБИ
899 МКД
16.01.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА СО ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА:
-КАМИЈОН МАН СО РАМПА НОСИВОСТ ДО 8Т
дим: дол.6.2 шир.2.5 вис.2.5
-КАМИЈОНЕТ КРАФТЕР СО РАМПА НОСИВОСТ
НОСИВОСТ ДО 3Т дим: дол.4 шир.2.2 вис.2.2
-КОМБЕ ФОРД ФУРГОН НОСИВОСТ ДО 2.5Т
дим: дол.4.1 шир. 1.7 вис.1.8
-ПИКАП ФИАТ ДОБЛО НОСИВОСТ ДО 1Т
дим: дол.2 шир.1.6 вис.1.6
Бр.075 232 010

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од: Претпријатие

INTERTRANS
Потврден огласувач
076880670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам