1 / 2
Lenovo thinkpad 3
170 €
175 €
21.06.2022 15:14

Бутел / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Laptop Lenovo thinkpad 3- super sostojba
I3 7th generation 2.4 ghz
8 gb ram
240 gb ssd
13 inch ekran
Baterija drzi 2-3 saati
So polnac

072623690

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

volvovv
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам