1 / 8
2 gumi 225 45 17
2.000 МКД
26.04.2022 22:42

Пробиштип

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

Letni, 2015 god, hankook. Ne se lepeni dobra sara, pravi.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078208659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам