1 / 3
ASUS LAP TOP 10-KA
11 €
18.06.2022 13:25

Гази Баба / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

10 инчи и помал

SKORO NEKORISTEN LAP TOP 10-KA ASUS

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

robert
blagoja stefkovski
Потврден огласувач
071292911
Испрати Е-маил до огласувачот

WV GOLF 3 CARAVAN ZADEN BRANIK

11 €

OPEL CORSA A FAROVI LEV STOP

11 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам