1 / 4
Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani
110 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:37

Битола / Битола

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani, trosedot e so mehanizam za spienje se otvora !
Dimenzii:
Trosed : Visina 84cm ,Sirina 90cm,Dolzina-185cm
Dvosed:Visina 84cm,Sirina 90cm,Dolzina-150cm
Fotelja:Visina 84cm,Sirina 90cm, Dolzina -90cm
Kombinirani so eko koza! kako sto gledate na slikite
Cena: 4.999 denari
Se Prodava komodata od slikite ,premnogu zacuvana kako nova, SAMO KOMODATA znaci bez TV i slicno SAMO KOMODATA.
215cm visina,305cm dolzina,50cm sirina
Cena: 180€

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

CamShop-2
Потврден огласувач
078224805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам