1 / 2
Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip
7.200 €
05.04.2022 18:33

Пробиштип

Квадратура:

7209 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip 7209m2 cena 1 evro za m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077543431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам