1 / 3
Парцели покрај регионален пат на 2км од Пробиштип
2.950 €
05.04.2022 18:33

Пробиштип

Квадратура:

841 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam 3 spoeni parceli na samiot pat na izlez od Probistip so vkupna povrsina od 841m2


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077543431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам