1 / 7
Apartman PRESPAV Mavrovo
720 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 18:11

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

55 m²

Број на соби:

3

Греење:

Централно

Наместена:

Да

Parking
Pogled kon ezero
Opremeno za 7 lica
6 km.do skicentar
https://photos.google.com/share/AF1QipMFz9VEUck6XMMG00wLn7Tf-d50kknfmz-xroc07nvcNYi-oq1fGciguk6__sSMvQ?
key=czU1bmR6TERwSUV3Uy15R2tvS0h5Y0ZvQmJ3dFpn
078345671

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
078345671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам