Nov rig so 4 * 3090 zotac 24gb
1 €
09.10.2022 12:39

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

RIGOVI NOVI SKLOPENI
5 MSI 3080 360MH
6 MANLI 3080TI 510MH
7 EVGA 3080TI 600MH
4 ZOTAC 3090 496MH
6 ZOTAC 3090 732MH

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
079323435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам