1 / 6
225/55 R17 Nokian zimski
35 €
29.12.2021 22:54

Пробиштип

Prodavam dve gumi Nokian vo odlicna sostojba ne se krivi i lepeni cena za dvete 2000den.prakjam po kargo

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Andjelo
Потврден огласувач
070341401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам