1 / 12
Се издава викенд куќа во Маврово
По Договор
02.12.2022 19:31

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

180 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Се изнајмува викенд куќа во Маврово, погодна за сместување на 10-12 лица. На располагање се 3 спални соби, WC, кујна и салон. Греењето е со парно на дрва и камин.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Спасе
Потврден огласувач
071304902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам