1 / 7
MacBook Pro 13'' Retina
12.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 21:25

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Се продава MacBook Pro 13'' Retina со оштетен екран, на надворешен монитор работи одлично. На екранот не му работи позадинското светло

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Tina
Потврден огласувач
070395175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам