1 / 6
Prodavam Rigovi 4GB
1.990 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.12.2021 07:58

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam 13 riga 4 giga RX 470 RX 570, R290 Saphire,XFX Power Color. Rigovite kopaat ETC stabilno.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава / Можна е замена од:

Kostadin
Потврден огласувач
078411017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам