1 / 12
Mercedes c200 Amg
8.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 14:08

Аеродром / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba komplet servisirana smeneto ulje i filtri,4 raminja aluminski predni i dva stabilizatori, novi gurtni za racna nov ksenon, novi gumi 2021god, nov akumulator so grancija itn. Kolata e top sostojba za poveke info na 071-565-697 Zamena moze i za automatic mercedes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
071565697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам