1 / 11
Викендичка Маврово
50 €
Денес 00:52

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

90 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски центарот. Располага со две спални соби во кои што комотно може да престојуваат 7 лица. Најголема карактеристика е погледот кон езерото од големата тераса.
Контакт број : 071702170 Стефан

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
071702170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам