1 / 2
Продавам 2 рига RTX3070 ventus 2x
17.500 €
Цената не е фиксна
13.05.2022 15:26

Гази Баба / Скопје

Прв риг: 6 графички ~372MH/s
Втор риг: 5 графички ~310MH/s
Сите графички се NON LHR.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

B
Потврден огласувач
070393236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам