1 / 2
Skoda rapid
220 €
17.08.2022 17:41

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Skoda

Модел:

Rapid

Tип на делови:

Делови за каросерија

Продавам заден браник со спојлер за Skoda Rapid 2013


ИНФОРМАЦИИ
Ивица 078383668

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
078000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам