1 / 5
Продавам нива во близина на Рафинерија
1 €
04.01.2022 18:43

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива во близина на Рафинерија или замена за стан , во нивата има и далновод на ЕВН
Тел 070 355 147

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

boban
Потврден огласувач
070355147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам