1 / 5
BMW E46 320D 136KS
2.300 €
28.07.2022 14:07

Пробиштип

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

SE PRODAVA BMW 320D 136KS , MOTOR MENJAC ODLICEN , KLIMATRONIK EXTRA, IMA NOVI SPONI , STABILIZATORI , PREDNI VILUSKI , PREDNI I ZADNI PLOCKI , NOVI 4 GUMI I E REGISTRIRANA CELA GODINA..MOZE ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PROMOTOR
Потврден огласувач
075299956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам