1 / 2
MOBILNI TELEFONI ENERGY E10 , NOKIA
1 €
03.06.2022 13:07

Пробиштип

Марка:

Nokia

Модел:

1616

Боја:

Black

Интерна меморија:

1,5 GB

РАМ меморија:

1,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

1. NOV TELEFON ENERGY E10 SO GARANCIJA
BOJA CRNA
2 GB
KUPENO OD A1
CENA 1200 DEN

2. NOKIA
BOJA CRNA
MEMORIJA 1.5 GB
ISPRAVEN MALKU KORISTEN
CENA 800 DEN

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Straso Stojanovski
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам