1 / 8
gumi 205-55-16 // 195-65-15 M+S
2.300 МКД
15.01.2022 09:41

Струмица / Струмица

078/333-158 Viber
072/208-120

Gumite se nov DOT DOUBLESTAR se prodava 20 god . vo MK

GUMI гуми poveke dimenzii i modeli na lager

ISPORAKA ZA 1 RABOTEN DEN …

175-65-14 = 1800
195-65-15 = 2300
205-55-16 = 2400
225-45-17 = 3000 …


mercedes
audi
vw
suzuki
skoda
mitsubishi
nissan
bm

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 225 45 17 MS

2900 МКД

gumi DIPLOMAT made in Germany

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам