1 / 11
Se izdava kuka vo Mavrovo
1 €
17.08.2022 15:13

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

280 m²

Број на соби:

6

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Kuka na prekrasna lokacija,so sopstven parking.Prizemjeto raspolaga so dnevna,terpezarija,kujna,spalna soba i dvokrevetna soba,banja.Prviot kat ima dnevna soba,banja,dvokrevetna soba,2 trokrevetni sobi.Vkupniot kapacitet e 12 luge.Greenje na parno,poseduva i kamin.Internet i TV.Postela,peskiri,i celosna pokuknina.
Kontakt telefon Marko 078834821

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

kate
Потврден огласувач
075457004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам