1 / 3
SANKA ZA SNEG ROTO
1.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2023 11:54

Карпош / Скопје

Plava Sanka za sneg so kocnici ,za deca do 10g, od ROTO Slovenia.
Malku e napuknata i zalepena kaj lizgacot.
Funkcionalna 100%.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075267200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам