1 / 1
VINO VRANEC SMEDEREVKA ROZE
60 МКД
13.06.2022 08:30

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava vino so odlicen kvalitet berba 2021 od sopstveno proizvodstvo sopstveni plantazi.
Vranec. 60den.
Smederevka. 60den.
Roze. 60den.
Rizling. 100den.

Категорија: Останато

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078264210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам