1 / 12
Vikendica
10.001 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 16:05

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1000 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

vikendica legalizirana vo golemo konjari 3 sobi zagradena vodovod struja bunar so 120l vo minuta...

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
075405785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам